Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

O mnie

Nazywam się Ewa Tupalska-Cierpisz i jestem właścicielką sklepu, do którego zawitałaś. Miło mi Ciebie widzieć!

Sprzedaję farby i inne produkty do malowania mebli od kwietnia 2014 roku i bardzo się cieszę, że mogę to robić. Dzięki prowadzeniu sklepu, sprzedaży farb, malowaniu i stylizacji mebli dla siebie i klientów, poznałam wiele fantastycznych osób, które kupiły u mnie farby czy inne produkty i którym pomogłam zrealizować projekty związane z pomalowaniem mebli. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona klientów, którzy z pomocą produktów kupionych w Hemma.pl dokonają meblowych metamorfoz.

Prowadzę sklep i mogę w nim sprzedawać poniżej wymienione farby oraz produkty do malowania i stylizowania mebli, ponieważ jestem ich oficjalnym autoryzowanym sprzedawcą w Polsce:

- Fusion Mineral Paint (mineralne, akrylowe farby Fusion)

- Miss Mustard Seed's Milk Paint (farby mleczne Miss Mustard Seed)

Chętnie pomogę Tobie poznać zalety sprzedawanych przeze mnie farb do malowania mebli oraz możliwości, jakie one oferują - farby mleczne i farby mineralno-akrylowe to wyjątkowe, unikalne produkty o wysokiej jakości.

Możesz u mnie kupić farby, ale także inne produkty, które umożliwią Tobie samodzielne pomalowanie z sukcesem mebli lub innych przedmiotów. Realizuję zamówienia w ciągu ok. dwóch dni. Do każdego zakupu wystawiam paragon. Na życzenie wystawiam faktury VAT.

Możesz zamówić u mnie malowanie mebli na zlecenie (np. malowanie mebli kuchennych, komody, szafy) - świadczę usługi malowania mebli u siebie w warsztacie lub w domu u klienta.

Możesz też kupić pomalowany i wystylizowany przeze mnie mebel - okazjonalnie wrzucam takie przedmioty do sklepu.

Warto również skorzystać z warsztatów, na których uczę jak malować i stylizować meble farbami akrylowymi (mineralnymi) Fusion oraz farbami mlecznymi Miss Mustard Seed's Milk Paint - zadzwoń do mnie na nr. 510-64-66-66 i zapytaj o terminy!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail ewa@hemma.pl.

Serdecznie zapraszam!

Ewa, właścicielka sklepu Hemma.pl

 

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować. Miałam takie przypadki i za każdym razem było mi przykro, że taka sytuacja ma miejsce i że muszę podjąć kroki, aby osoba łamiąca prawo, przestała to robić.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia z języka angielskiegho czy usługi copywritingowej - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl