Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie itd. w jakiejkolwiek formie.

Farba Fusion - kolor tygodnia z rabatem - Inglenook 0

Kolor Tygodnia to nowa zabawa z producentem farb mineralno-akrylowych Fusion Mineral Paint. Wybierany jest jeden kolor, który w danym tygodniu jest intensywnie promowany. W social mediach na całym świecie można zobaczyć realizacje przy udziale wybranego koloru. Zachęcam, aby na Instagramie i Facebooku wpisywać hasło #FusionMineralPaint oraz #PaintItBeautiful, tak aby zobaczyć kolory farb Fusion na meblach.

Na Hemma.pl też będę brała udział w cotygodniowej zabawie i będę dawała Wam okazję, aby wybrany kolor kupić w moim sklepie w cenie promocyjnej, niższej od ceny standardowej o 10%.

W tym tygodniu do niedzieli 14 stycznia 2018 macie okazję, aby kupić w promocyjnej cenie i wypróbować kolor Inglenook od Fusion. To jeden z najpopularniejszych kolorów farby Fusion. To delikatny błękitno-szary kolor, z dodatkiem jasnej, pastelowej zieleni. W zależności od natężenia światła, ten kolor może byc bardziej błękitny lub mocniej zielony.

Polecam, ponieważ Inglenook to idealny kolor do rozpoczęcia przygody z malowaniem mebli. Kryje już po jednokrotnym malowaniu i łatwo się rozprowadza po powierzchni, niwelując ślady pędzla.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl