Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Ile farby jest potrzebne, aby pomalować duży mebel lub komplet mebli - meble VOX 0

Standardowe opakowanie farby akrylowej do malowania mebli Fusion Mineral Paint ma pojemność 500ml. Ponieważ jest to nowa farba na rynku polskim, to czas odpowiedzieć na pytanie, jakie często zadają mi klienci - jaka jest wydajność tej farby akrylowej do mebli? Ile mebli można pomalować jednym opakowaniem farby Fusion?

Mineralna farba akrylowa Fusion do malowania mebli jest farbą wysoko pigmentową. W każdym opakowaniu Fusion są tylko 100% żywice akrylowe oraz bardzo duża ilość pigmentów mineralnych. To zapewnia naszej farbie akrylowej wysokie krycie już przy jednej warstwie farby oraz bardzo łatwą aplikację farby. Fusion lekko rozprowadzisz po powierzchni i w przypadku ciemniejszych kolorów już jedna farby warstwa wystarczy, aby przemalować mebel bez prześwitów.

Jednym opakowaniem farby Fusion w kolorze Laurentien zawierającym pół litra farby pomalowałam stół (jedna warstwa była potrzebna, aby przemalować stół, który był pokryty białą farbą) oraz komplet mebli Vox, składający się z dużej szafy, komody oraz szafki nocnej. Komplet mebli był malowany dwukrotnie, przy czym malowane były tylko fronty mebli.

Akrylowa farba do mebli Fusion jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie 500ml bez problemu pokryje powierzchnię 7m2 i mam tu na myśli dwukrotne malowanie. Wydajność farby zależy od tego, jak chłonne jest podłoże (im mniej chłonne, tym wyższa wydajność) oraz od wybranego koloru farby.

W razie wątpliwości czy problemów w oszacowaniu potrzebnej do malowania ilości farby - proszę o kontakt (ewa@hemma.pl).

Pozdrawiam serdecznie,

Ewa

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl