Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Kolor na życzenie - Damask z linii farb Fusion 1

Jest jeden kolor z farb Fusion, którego przywołała tzw. wola ludu :)

Od początku listopada mam go w swoim sklepie - nowy/stary kolor Fusion - czyli Damask.

Fusion Pudrowy róż

Jest to kolor, który kilka lat temu był w regularnej sprzedaży w krajach, w których była wówczas sprzedawana farba Fusion. W momencie, gdy ponad półtora roku temu sprowadziłam farby Fusion do Polski, nie był on już dostępny. Parę tygodni wcześniej producent wycofał go z dystrybucji, ale jak się okazało - z perspektywy ogólnoświatowej sprzedaży - tylko chwilowo :)

Ponieważ cały czas w krajach, gdzie poprzednio był dostępny Damask, trwało nawoływanie do producenta, aby ten właśnie kolor powrócił do regularnej sprzedaży - i było to bardzo zdecydowane nawoływanie, które nie traciło na sile - to nie pozostawało nic innego, jak wysłuchać swoich klientów i kolor Damask przywrócić :)

Farba Fusion do mebli duże opakowania

Jak tylko mogłam Damask zamówić, jak tylko przypłynął z Kanady do Europy - wzięłam go do mojego sklepu. Jest to kolor, który darzę ogromnym sentymentem, dla mnie osobiście jest to kolor pełen uroku, nostalgii.

Bardzo lubię takie nietypowe, przełamane, lekko spatynowane, tzw. brudne róże. Lubię nieoczywiste kolory we wnętrzach, w dodatkach - lubię też je nosić. Ostatnio zrobiłam w takim kolorze brudnego różu sweter dla siebie. Na pewno znajdę w swoim domu mebel do pomalowania właśnie kolorem Damask :)

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i zachęcam do kupienia Damask dla siebie - znajdziesz go w moim sklepie w tym miejscu [KLIK]

Ewa

Czym najlepiej malować meble? Fusion!

Komentarze do wpisu (1)

14 stycznia 2019

Kolor przepiękny! A krycie niesamowite - bardzo, bardzo polecam! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl