Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Kolory Fusion na jesień 0
Kolory Fusion na jesień

Jesień zmienia krajobraz. Przez chwilę, zanim wszystkie liście opadną i nastanie listopadowa szaruga, otoczenie wokół nas jest pełne kolorów.

Zielone liście zmieniają kolor na żółty, pomarańczowy, czerwony, bordo. Jasna zieleń trawy zmienia odcień na głębszy. Ciemnieje letni błękit nieba i zmienia się w melancholijny granat. Jesień jest piękna, pełna nostalgii, tęsknoty za latem, zadumą nad nachodzącą zimą. Każdego dnia otoczenie wokól nas się zmienia, kolory się mieszają a coraz niżej świecące słońce pięknie je podkreśla.

Farba Fusion idealna na jesienne malowanie?

Każda :) Tym niemniej, zdecydowanie są kolory Fusion, które idealnie współgrają z jesiennymi odcieniami za oknem. Które?

Zobacz proszę poniższe zdjęcia.

Jesienne kolory farby do malowania

Jakie są kolory jesieni?

Malowanie liści na jesień

Wyjątkowa kolekcja, chyba przyznasz mi rację :)

Jeśli masz ochotę wypróbować te jesienne kolory, to teraz jest bardzo dobry moment. Można odganiać kolorem jesienną szarugę :)

Pozdrawiam kolorowo i jesiennie,

Ewa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl