Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Kolory farby Fusion - karta kolorów 0

Jak wybrać kolor dla mebla? Który będzie najlepszy? Nie mam odpowiedzi innej jak - kieruj się sercem! Niech otacza Ciebie w domu to, co kochasz.

Większość maluje meble na biało a Ty uwielbiasz niebieskie odcienie? Kup niebieską farbę do mebli i maluj, nie oglądaj się na innych. Nie bój się opinii innych ludzi, patrz na to, co lubisz Ty i domownicy w Twoim domu. Dziecko chciałoby czarną szafę, zielone biurko lub fioletowe krzesło? Dlaczego nie spełnić jego marzenia?

Albo w drugą stronę - ktoś Ci powiedział, że białe kuchnie wyszły z mody? Jeśli zawsze marzyłaś o białej kuchni i nie możesz już patrzeć na szafki z wiśniowymi lub wenge frontami - kup farbę Fusion i przemaluj fronty na biało. To Twoja kuchnia, Ty w niej pijesz kawę i jesz śniadanie, niech opinia innych nie pozbawia Ciebie marzeń i planów.

Zobacz kartę kolorów farby Fusion. Weź głęboki oddech i wskaż, który kolor Ci się podoba. Może właśnie nim pomalujesz np. krzesła w swoim domu?

Pozdrawiam,

Ewa

Save

 Karta kolorów farby Fusion

Save

Save

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl