Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Malowanie mebli farbą akrylową Fusion - instrukcja do pobrania 0

Farba Fusion Mineral Paint to produkt do malowania mebli, który daje Tobie możliwość wygodnego malowania z pięknym rezultatem.

Farba Fusion to produkt wysokiej jakości, tym niemniej pamiętaj proszę, aby przygotować mebel przed malowaniem (umycie, zmatowienie powierzchni - jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj proszę do tego artykułu na blogu [KLIK]), potem pomaluj go i ciesz się rezultatami swojej pracy. Farba Fusion zapewnia matowe wykończenie mebli, gładką i wygodną aplikację, doskonałe krycie i trwałość - bez dodatku niepotrzebnej, szkodliwej chemii.

Chciałabym, abyś była zadowolona z efektów swojej pracy, aby pięknie pomalowane meble były ozdobą Twojego domu. Dlatego chcę Tobie służyć wsparciem, tak abyś była dobrze przygotowana do malowania mebli i żebyś wiedziała, jak to zrobić.

Więcej o farbie do mebli Fusion Mineral Paint i o tym jak malować meble, przeczytasz tutaj - kliknij link. Zebrałam dla Ciebie podstawowe zasady, tak abyś poznała temat malowania mebli i czuła się pewnie w momencie otworzenia opakowania farby i zanurzenia w nim po raz pierwszy pędzla.

O wydajności farb do malowania mebli napisałam osobny artykuł, tutaj możesz go przeczytać - link.

Możesz też pobrać instrukcję malowania farbami do mebli Fusion, którą przygotowałam w formie pliku do pobrania i wydrukowania. Znajdziesz ją poniżej, pod niniejszym wpisem.

 Dobra farba do mebli i najpiękniejsze kolory

 

 Farba Fusion Mineral Paint - od podkładu do wykończenia, wszystko w jednym produkcie - matowe wykończenie - gładka aplikacja - doskonałe krycie - trwałość - zero VOC - Paint it Beautiful!

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl