Kategorie blog
Popularne na blogu hasła
Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Promocja styczniowa -15% 0

Nowy rok, nowe rozdanie w promocji Kolory Miesiąca!

Dla przypomnienia zasady: w każdym miesiącu producent farb mlecznych wybiera dwa kolory, które w danym miesiącu są dostępne u sprzedawców, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji, w obniżonej cenie.

Na Hemma.pl przyłączamy się do zabawy i co miesiąc obniżamy cenę wybranych kolorów o 15%.

Styczeń 2018 to miesiąc pod znakiem kolorów Ironstone i Bergere. Mozesz je kupić w obniżonej cenie do 31 stycznia 2018.

Ironstone to szlachetny odcień, bliski kolorowy starej porcelany. Ten kolor farb mlecznych to biel w czystej, ale ciepłej postaci.

 

Bergere to delikatny kolor, zgaszony, przełamany szarością. Idealny do malowania mebli w stylu prowansalskim.


 

Kolor Aviary to nowość wśród kolorów farb mlecznych Miss Mustard Seed Milk Paint. To kolor przydymiony, błękitnoszary. Ciemniejszy od Shutter Gray i ma w sobie więcej błękitu jak Trophy.

Aviary będzie w sprzedaży w USA od wiosny 2018, wówczas na pewno sprowadzę go do swojego sklepu, tak aby klienci Hemma.pl mogli go wypróbować!

Aviary nowy kolor farb mlecznych

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl