Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint do malowania mebli oraz drewna to jedyne takie farby na rynku farb do mebli.

Milk Paint, czyli farba mleczna (farba kazeinowa) to farba znana od wieków. Teraz jest dostępna w nowoczesnym wydaniu! Jest to naturalna farba, która zawiera proteiny mleka (kazeinę), wapienie, glinę, kredę oraz pigmenty.

Farba mleczna nadaje się zarówno do malowania przedmiotów stojących wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest ona naturalnie odporna na działanie grzybów. Farba mleczna zapewnia całkowicie oddychającą powłokę i jest idealna do malowania drewna, gipsu oraz innych powierzchni. Jest bardzo przyjazna środowisku, całkowicie nietoksyczna i nie zawiera żadnych lotnych związków organicznych (zero VOC). Farba mleczna sprzedawana jest w postaci proszku. Po prostu dodaj wody i stwórz swoją farbę! Farby mleczne są idealne do kreatywnego malowania, stylizowania mebli w stylu chippy-look, shabby-chic, farmhouse czy country, ale również można nimi malować meble na gładko.

Miss Mustard Seed's Milk Paint to 24 wyjątkowe kolory. Farba mleczna jest sprzedawana w formie proszku, są dostępne dwa rodzaje opakowań farby mlecznej - duże opakowanie (230 gr) oraz tester (30 gr). Jedno duże opakowanie farby mlecznej pozwoli na pomalowanie powierzchni np. dwóch komód lub dużej szafy, co oznacza wydajność farby około 6-7 m2 powierzchni. Litr farby używanej jak bejca lub do malowania washed-look (bielenia) pokryje około 13 m2.

Przed malowaniem należy mebel dokładnie umyć (polecam mydło malarskie). Warto zmatowić powierzchnię papierem ściernym o gradacji 120-220.

Farbę mleczną należy wymieszać z wodą (wskazówki tutaj). Za każdym razem zmieszaj z wodą tylko tyle proszku, ile w danej chwili potrzebujesz. Farba w postaci proszku ma nieskończenie długi okres przydatności. Farba wymieszana z wodą może być przechowywana w zamkniętym pojemniku w chłodnym miejscu maksymalnie przez kilka dni.

Po malowaniu farbę należy zaimpregnować woskiem (dostępny tutaj), olejem konopnym (dostępny tutaj) lub bezwonnym lakierem (dostępny tutaj) z linii produktów Miss Mustard Seed. Do malowania polecamy wysokiej jakości pędzle Miss Mustard Seed (zobacz) oraz produkty pomocnicze i produkty do stylizacji (kliknij).

FARBY MLECZNE Miss Mustard Seed

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl