Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Farba do mebli Fusion Mineral Paint to farba, która w sobie zawiera wszystko, co jest potrzebne do pięknego malowania mebli- od podkładu po wykończenie!

Fusion to malowanie mebli bez woskowania i bez lakierowania

Z farbą Fusion otrzymujesz matowe wykończenie mebli. Farbę nakłada się gładko i szybko. Dzięki wysokiemu pigmentowaniu, farba Fusion jest bardzo mocno kryjąca

Dzięki zawartości 100% żywic akrylowych, farba Fusion jest trwała i wodoodporna a dzięki temu, że nie zawiera niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia składników - jest bezpieczna podczas malowania i w użytkowaniu

 

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl