Niesamowite farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint do malowania mebli oraz drewna.

Całkowicie naturalne, znane od wieków, bezpieczne w stosowaniu. Idealne do kreatywnego malowania, stylizowania mebli w stylu chippy-look, shabby-chic, farmhouse czy country, ale również idealne do malowania na gładko.

Farba mleczna jest sprzedawana w formie proszku.

Miss Mustard Seed's Milk Paint to 25 wyjątkowych kolorów.

Dostępne są dwa rodzaje opakowań farby mlecznej - duże opakowanie 230gr oraz tester 30gr.

Przed malowaniem należy mebel dokładnie umyć (polecam mydło malarskie), warto zmatowić papierem ściernym o gradacji 120-200 powierzchnię, która ma być malowana.

Farbę mleczną należy wymieszać z wodą (wskazówki tutaj). Za każdym razem zmieszaj z wodą tylko tyle proszku, ile w danej chwili potrzebujesz. Farba w postaci proszku ma nieskończenie długi okres przydatności. Farba wymieszana z wodą może być przechowywana w zamkniętym opakowaniu w chłodnym miejscu maksymalnie przez kilka dni.

Po malowaniu farbę należy zaimpregnować woskiem (dostępny tutaj), olejem konopnym (dostępny tutaj) lub bezwonnym lakierem (dostępny tutaj) z linii produktów Miss Mustard Seed's Milk Paint.

Do malowania polecamy wysokiej jakości pędzle Miss Mustard Seed (zobacz) oraz produkty pomocnicze i produkty do stylizacji (kliknij).

 

Save

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl