Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Moje wartości

Hemma.pl to sklep z produktami oraz farbami do malowania mebli. Sprzedaję farby akrylowe do mebli Fusion Mineral Paint oraz farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint produkowane przez kanadyjską rodzinną manufakturę Homestead House, która produkuje ekologiczne farby od niemal 30 lat - zob. https://www.homesteadhouse.ca/index.html

Hemma to szwedzkie słowo, ktore znaczy "u siebie w domu". Wybrałam tę nazwę dla sklepu i mojej działalności, ponieważ wyraża ona wartości, które są dla mnie niezmiernie ważne.

W swoim domu powinnaś móc czuć się bezpiecznie. Powinnaś mieć pewność, że to co wnosisz do domu, to czym się w nim otaczasz jest dla Ciebie i innych domowników dobre, komfortowe i bezpieczne. Jeśli chcesz pomalować lub wystylizować meble, najlepiej będzie jeśli zrobisz to dobrymi, wartościowymi produktami, które nie są szkodliwe i dzięki którym uzyskasz najlepsze możliwe rezultaty.

Chcę Tobie w tym pomóc. Mam na uwadze zdrowie, komfort oraz bezpieczeństwo Twoje oraz tych osób, które będą przebywać w domu, kiedy Ty będziesz malować meble i które będą przebywać, spać w pomieszczeniach, w których będą stały meble lub przedmioty pomalowane przez Ciebie. Dlatego sprzedaję tylko ekologiczne i bezpieczne farby do mebli, które nie zawierają szkodliwej chemii. W moim sklepie znajdziesz specjalistyczne farby do malowania mebli o wyjątkowo wysokiej jakości.

Farbami, które sprzedaję, można malować meble w mieszkaniu. Podczas malowania farbami, które nie zawierają szkodliwych Lotnych Związków Organicznych (zero VOC), nie wdychasz trujących czy szkodliwych oparów.

Meble pomalowane farbami z Hemma.pl nie szkodzą powietrzu w domu. Z farb czy innych produktów (również wosków) nie są uwalniane trujące związki chemiczne. Farby do drewna i mebli Fusion Mineral Paint oraz Miss Mustard Seed's Milk Paint nie zawierają szkodliwych ftalanów, związków ołowiu, formaldehydu czy amoniaku.

Farbami Miss Mustard Seed i farbami Fusion możesz malować wszystkie meble, również te, które stoją w pokoju dziecięcym lub w sypialni.

Farby Fusion™ Tones for Tots™ to linia kolorystyczna stworzona specjalnie dla dzieci, możliwe jest nimi malowanie mebli dziecięcych. Kolekcja kolorów farb do mebli dla dzieci Tones for Tots (tłum. "kolory dla najmłodszych") jest zgodna z amerykańskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa zabawek odnośnie braku ołowiu czy ftalanów w farbie. Tym niemniej, nie powinno się narażać dziecka na ryzyko połknięcia odprysków jakiejkolwek farby - więc proszę, nie maluj farbami np. drewnianych gryzaków dla dzieci.

Pozdrawiam,

Ewa,

właścicielka sklepu Hemma.pl

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl