Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Nasze wartości

Hemma.pl to sklep z najlepszymi farbami do malowania mebli. Sprzedajemy farby akrylowe do mebli Fusion Mineral Paint oraz naturalne farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint produkowane przez kanadyjską rodzinną manufakturę Homestead House, produkującą ekologiczne farby od niemal 30 lat https://www.homesteadhouse.ca/index.html

Hemma to szwedzkie słówo, ktore znaczy "u siebie w domu". Wybraliśmy tę nazwę dla sklepu i naszej działalności, ponieważ nawiązuje do wartości, które są dla nas ważne.

W domu powinnaś czuć się bezpiecznie. Powinnaś mieć pewność, że to co wnosisz do domu, to czym się w nim otaczasz jest dla Ciebie dobre i bezpieczne. Chcemy Tobie w tym pomóc. Mamy na uwadze zdrowie oraz komfort tych, którzy będą przebywać w domu, kiedy Ty będziesz malować meble. Dlatego sprzedajemy tylko ekologiczne i bezpieczne farby do mebli, które nie zawierają szkodliwej chemii. W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne farby do malowania mebli o wyjątkowo wysokiej jakości.

Farbami do mebli, które sprzedajemy można malować w mieszkaniu. Podczas malowania naszymi farbami, które nie zawierają szkodliwych Lotnych Związków Organicznych (zero VOC), nie wdychasz trujących czy szkodliwych oparów.

Meble pomalowane naszymi farbami nie szkodzą powietrzu w domu. Z farb nie są uwalniane trujące związki chemiczne, bo ich nie ma w farbach przez nas sprzedawanych. Farby do mebli Fusion Mineral Paint oraz farby do drewna i mebli Miss Mustard Seed's Milk Paint nie zawierają szkodliwych ftalanów, związków ołowiu, formaldehydu czy amoniaku.

Farbami Miss Mustard Seed i farbami Fusion możesz malować każde meble, również meble, które stoją w pokoju dziecięcym lub w sypialni.

Farby Fusion™ Tones for Tots™ to linia stworzona specjalnie dla dzieci, możliwe jest nimi malowanie mebli dziecięcych. Kolecja kolorów farb do mebli dla dzieci Tones for Tots (tłum. "kolory dla najmłodszych") jest zgodna z amerykańskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa zabawek odnośnie braku ołowiu czy ftalanów w farbie. Tym niemniej, nie powinno się narażać dziecka na ryzyko połknięcia jakiejkolwek farby - nie maluj więc żadną farbą np. drewnianych gryzaków dla dzieci.

Pozdrawiam,

Ewa, właścicielka sklepu Hemma.pl

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl