Prawa autorskie

Teksty zamieszczone na stronie www.hemma.pl są mojego autorstwa. Zdjęcia na stronie są autorstwa mojego lub autorstwa producentów/dystrybutorów farb Miss Mustard Seed i Fusion Mineral Paint, użyczone na bazie umów. Jeśli jest inaczej, wyraźnie jest to zaznaczone. Uprzejmie proszę nie kopiować.

Jeśli potrzebujesz tekstu o malowaniu mebli, o technikach malowania lub o farbach do mebli, a może opisu produktów, tłumaczenia czy usługi typu copywriting - proszę, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie zapoznam się z ofertą współpracy.

Pozdrawiam serdecznie!

Ewa

Promocja w sklepie hemma.pl 0

Serdecznie zapraszam na wyjątkową promocję w sklepie www.hemma.pl

W drugiej połowie lutego sklep Hemma.pl zostanie chwilowo zamknięty, więc teraz jest najlepszy moment na zakup farb do malowania mebli czy produktów do stylizacji mebli

Od 12 lutego 2019 do 17 lutego 2019 masz możliwość kupić wszystkie produkty w sklepie Hemma z niepowtarzalną 50% zniżką

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, proszę zaznacz podczas finalizacji zamówienia okienko "Mam kupon rabatowy", wpisz hasło "HEMMA50" a następnie wciśnij klawisz "Użyj", wówczas rabat 50% zostanie automatycznie naliczony dla wszystkich produktów, jakie będziesz mieć w koszyku

W przypadku jakichkolwiek problemów z kuponem rabatowym, uprzejmie proszę o kontakt - ewa@hemma.pl

Dziękuję i pozdrawiam! Ewa

Baner PayU sklep internetowy

Save

Save

Save

Save

Miło mi Ciebie zobaczyć w moim sklepie Hemma.pl!

Hemma to szwedzkie słowo, które znaczy "u siebie w domu". Zależy mi, żebyś się poczuła w moim sklepie jak u siebie, dlatego proszę - rozgość się, rozejrzyj i wybierz na spokojnie.

Sprzedaję w moim sklepie tylko takie produkty, które sama przetestowałam, wypróbowałam i mam w swoim domu - te produkty możesz bez obaw wprowadzić również do swojego domu.

Możesz w Hemma kupić farby mineralno-akrylowe Fusion Mineral Paint oraz farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint a także inne produkty do zabezpieczenia farby oraz stylizacji, które pomogą Tobie w sposób piękny i oryginalny samodzielnie pomalować meble, drewno lub inne przedmioty.

Jeśli masz jakiś kłopot lub wątpliwość - proszę napisz do mnie: ewa@hemma.pl

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów! Powodzenia w malowaniu!

Ewa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl